Чому варто купити житлову нерухомість на Балі

30.11.2022

Купівля нерухомості за кордоном привертає увагу інвесторів із усього світу. Одним із перспективних напрямків є мальовничий куточок – острів Балі з його піщаними пляжами, прозорою водою та екзотичними фруктами. Світові фінансові експерти прогнозують стабільний дохід та надійність вкладень у нерухомість на Балі.

Як вибрати нерухомість на острові і не помилитися: сайти з придбання житла

При підборі нерухомості головне – правильно оцінити ринкову вартість житла, орієнтуючись на:

  • планування;
  • місце розташування;
  • наявність поблизу пляжів, магазинів та інших об'єктів інфраструктури.


Можна витратити багато часу на вивчення різних варіантів самостійно або відвідати тематичні сайти з нерухомості на Балі. Такі компанії спеціалізуються на купівлі та продажу житла будь-якого виду, починаючи від маленької хатини і закінчуючи презентабельним пентхаусом.

Deniz Estate

Одним із лідерів з надання послуг у сфері нерухомості є компанія Deniz Estate. Її представництва розташовані у багатьох великих містах світу. Фахівці допоможуть підібрати будиночок чи іншу нерухомість на острові Індонезії.

Компанія надає повний пакет послуг з вибору нерухомості на Балі та оформлення документів. Юридичний супровід та консультації на кожному етапі запобігають будь-яким ризикам і втраті грошей. Співробітники фірми:

  • підберуть найкращі варіанти цікавих будинків;
  • нададуть відеозвіт та докладний опис;
  • розкажуть про умови придбання та нюанси місцевого законодавства.


Мовний бар'єр не стане перепоною, тому що в компанії є професійні перекладачі.


Нуса-Пеніда


Балі – великий острів із населенням близько 4 млн осіб. Сюди постійно прибувають нові мандрівники, відбувається інтенсивний обмін нерухомістю. Допомогти знайти цікавий варіант з бунгало на березі або далеко від океану в тіні заростей може компанія Нуса-Пеніда. Багаторічний досвід роботи з нерухомістю на Балі, позитивні відгуки покупців, готовий каталог об'єктів для продажу, безліч укладених угод характеризують компанію з найкращого боку.

 

Чому варто придбати будиночок на острові


Багато хто сумнівається в доцільності купівлі бунгало на Балі через невеликі розміри острова, малорозвинену інфраструктуру, орієнтацію місцевого бізнесу на туристичний сегмент. Однак є низка переваг такої покупки:

Це чудова можливість придбати власне житло на час відпустки, де можна вільно себе почувати, запрошувати друзів або здавати його в оренду.

Можливість отримувати додатковий дохід від найму, облаштування вечірок та святкових заходів.
Інвестиції на довгостроки. Балі відноситься до дуже популярних курортів, де не буває простою, і туристи приїжджають постійно. Будинок за бажання ніколи не буде порожнім.


Огляд районів острова Балі


Перш ніж підписувати договір купівлі-продажу, необхідно ретельно вибрати будинок, ознайомитись із районом, інфраструктурою. Наприклад, Чангу більше підійде для інвестицій, оскільки розташований у безпосередній видимості від океану, є улюбленим туристичним місцем із високою відвідуваністю. Тут можна знайти магазини, бари, лікарні. Будь-яке житло буде нарозхват, і вкладення швидко окупляться.

Квартал Букіт відрізняється спокійною атмосферою та підійде для сімейного відпочинку з дітьми. Широкий пляж, відсутність автомобільних пробок, упорядковані парки роблять цей райський куточок дуже привабливим для придбання житла. Забудови переважно йдуть під готелі або вілли з власним садом та 5 спальнями. Гарний район для елітного відпочинку.

Санур має розвинену інфраструктуру та прямий вихід на берег. Тут є загальнодоступні пляжі з лежаками, парасольками, питною водою. Район почав забудовуватися ще в 60-ті роки минулого століття, тому має в наявності необхідні споруди та комунікації. Тут розташована міжнародна школа та широке поле для гольфу. Житло можна успішно здавати в оренду. Перша лінія будівель зайнята готелями та дорогими котеджами.

Район Убуд тільки починає облаштовуватися. Хороші варіанти можна знайти, якщо звернутися до перевіреного ріелтора.

Північна частина острова не дуже приваблива для ринку нерухомості через низьку відвідуваність. Від туристичної половини Балі їхати сюди потрібно понад 2 години. Це позначається на вартості житла, яка зазвичай нижча, та кількості пропозицій. Однак купувати нерухомість тут також вигідно, адже багато туристів люблять відокремлений відпочинок.