Стильні чохли для Apple Iphone 13

03.01.2023

Чохол для смартфона вже давно став незамінним атрибутом, який захищає пристрій від пошкодження, а також наголошує на вашому бездоганному смаку. Сьогодні чохли випускаються під кожну модель телефону з урахуванням особливостей розташування камер та роз'ємів. Тому забезпечують ідеальну посадку. Якщо хочете підібрати дійсно стильний та практичний аксесуар, слід приділити цьому моменту увагу.

Сучасні магазини можуть запропонувати незвичайні моделі з яскравим принтом — чохли на Айфон 13, які піднімуть настрій у сірий день, а також підкреслять бездоганний смак своїх володарів. Вони захищають гаджети від механічної дії, пилу, вологи, ударів та падінь.

Для чого потрібні захисні аксесуари

Незважаючи на те, що смартфони бренду відрізняються преміальною якістю і виробляються з якісних матеріалів, вони все одно схильні до впливу зовнішніх факторів. Банальний ключ від машини в одній кишені зі смартфоном може залишити кілька значних подряпин на корпусі. Ушкодження дрібницями та іншими предметами теж здатні зіпсувати вигляд гаджета. Носіння чохла може захистити мобільні телефони.

Чохли із щільного пластику, який також термостійкий, приємні на дотик, мають приємну поверхню. Кожна кнопка та гніздо телефонів відкриті, щоб ними було зручніше користуватися. Зображення наносять на всю поверхню чохла і воно плавно перетікає ззаду на його бічні грані. Чохол із легкого різновиду пластику — кожна кнопка та навіть роз'єм залишаються відкритими, щоб був зручний доступ до кожної з функцій. Малюнок наносять ззаду чохлів, боки залишаються прозорого кольору. Величезною перевагою є невелика товщина чохлів, які майже не відчуваються у повсякденному житті.

Як підібрати чохол

Вибір кольору та дизайну моделі цілком залежить від смакових уподобань майбутнього власника. Благо пропонована ринком різноманітність дозволяє кожному покупцеві знайти те, що йому потрібно — під настрій, колір одягу, пору року. Якщо хочете зберегти візуальний доступ до апарата, вибирайте прозорі варіанти. Любителям експериментів бажано купити чохол на iPhone 13 з абстрактним дизайном.

Вибираючи чохол Apple iPhone 13, звертайте увагу на:

  • матеріал;
  • колір та дизайн;
  • додаткові функції.

Силіконові та термо поліуретанові кейси амортизують удари. Пластикові вироби надійно захищають від дії гострими предметами. Кейси зі шкіри та шкірозамінника перешкоджають ковзанню пристрою в руках користувача. Багато чохлів-книжок трансформуються в підставку та оснащені кишенями, в яких можна носити банківські картки та візитки, забувши про гаманець. Оскільки iPhone 13 підтримує зарядку Magsafe, рекомендуємо купити фірмову накладку, яка дозволить заряджати аксесуар, не знімаючи захисний аксесуар.